H2O POOL & SPA CLEANER

Kód: 365/1 L
Zazimování bazénu
1 hodnocení
Značka: H2O COOL
159 Kč –5 %
H2O POOL & SPA CLEANER (Objem 1 l)
159 Kč –5 % 151 Kč 124,80 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024

H2O POOL & SPA CLEANER, koncentrovaný nepěnivý čistící a dezinfekční prostředek, který se postará o dokonalou čistotu stěn a dna vašeho vodního ráje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte efektivní řešení pro čištění a dezinfekci vašeho sezónního bazénu nebo vířivky? Představujeme vám H2O POOL & SPA CLEANER, koncentrovaný nepěnivý čistící a dezinfekční prostředek, který se postará o dokonalou čistotu stěn a dna vašeho vodního ráje.

Tento univerzální produkt najde využití jak před zazimováním, tak i před uvedením bazénu nebo vířivky do provozu na novou sezónu. H2O POOL & SPA CLEANER důkladně vyčistí a vydezinfikuje ošetřený povrch, čímž zabrání vzniku plísní a nepříjemných pachů v období, kdy se bazén nebo vířivka nepoužívají a jsou uskladněny.

Jedinečné složení H2O POOL & SPA CLEANER vytváří po umytí na povrchu ochrannou vrstvu, která eliminuje riziko výskytu plísní a řas. Produkt vyniká silnou baktericidní, virucidní, fungicidní a protikvasinkovou účinností, což zajišťuje komplexní ochranu pro vaše vodní zařízení.

H2O POOL & SPA CLEANER je šetrný k životnímu prostředí a nezpůsobuje korozi. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, fenoly, líh, formaldehyd ani těžké kovy, takže je bezpečný pro všechny typy mobilních a sezónních bazénů a vířivých van, ať už jsou vyrobeny z plastu nebo gumy.

Aplikace je snadná - jednoduše smíchejte prostředek s vodou podle míry znečištění (200-300 ml na 10 litrů vody) a naneste na povrchy. Po důkladném vyčištění nezapomeňte plochy opláchnout pitnou vodou a nechat řádně vyschnout před uskladněním.

Dopřejte svému bazénu nebo vířivce špičkovou péči s H2O POOL & SPA CLEANER. Objednejte si tento účinný čistící a dezinfekční prostředek ještě dnes a užijte si krystalicky čistou vodu bez starostí o hygienu a údržbu!

 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojení informace o výrobku.

Bezpečnostní list ZDE