KITCHEN CLEANER - 500 ml

Kód: 1287
Neohodnoceno
152 Kč 125,60 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

(ODSTRAŇOVAČ MASTNOTY)

Detailní informace

Detailní popis produktu

KITCHEN CLEANER je vysoce účinný odstraňovač mastnoty slouží pro obtížné odstranění nejodolnější nečistot. Rychle a efektivně odstraňuje silné nánosy zapečených tuků a zbytků jídel. Dokonale čistí digestoře, sklokeramické a indukční desky, varné desky, kombinované sporáky a mikrovlnné trouby. Vhodný pro použití v gastronomii, potravinářství a také v domácnosti. 

Aplikace: Při aplikaci používejte ochranné pomůcky. Dodržujte obvyklá opatření pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. V přestávkách a na konci práce si umyjte ruce.Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

  1. Čisticí roztok před použitím důkladně protřepejte ananášejte rovnoměrně.
  2. Prostředek naneste na znečištěný povrch a nechte několik minut působit.
  3. Nečistoty odstraňte hadříkem nebo houbičkou a umyjte vodou.
  4. V případě potřeby postup opakujte. 

Upozornění: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy předáním osobě oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obcí. Složení podle Nařízení (ES) č. 648/2004, v platném znění: <5 % Hydroxid sodný, 2-buthoxyethan-1-ol 

VAROVÁNÍ

 

Skladování: Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.

Výrobce: ANKER technology s.r.o., Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň-Lobzy, Česká republika DIČ: CZ2896808 email: info@anker-technology.com    www.anker-technology.cz    www.anker-technology.com

 

KITCHEN CLEANER - 500 ml

Rychlé doručení

Nabízíme dopravu až ke dveřím přes WEDO nebo 123 Kurýr. KITCHEN CLEANER - 500 ml

Nízké ceny

U většiny produktů máme nižší ceny než konkurence. KITCHEN CLEANER - 500 ml

Individuální přístup

Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Nabízíme velkoobchodní slevy.