NanoTextil for Shoes - 500 ml

Kód: 1311
Neohodnoceno
550 Kč 454,50 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

(NANO IMPREGNACE NA OBUV)

Detailní informace

Detailní popis produktu

NanoTextil je vodní impregnační přípravek na bázi nano částic určený pro ochranu různých tipů obuvi. Přípravek vytváří na ošetřeném povrchu ultra tenkou vysoce hydrofobní nano vrstvu, která chrání materiál před vnějšími nepříznivými vlivy jako jsou špína, voda, prach nebo mastnota. Vrstva má samočistící schopnost (takzvaný lotosový efekt), je plně transparentní a nezanechává mastný film. Je vysoce hydrofobní, ale zároveň prodyšná a paropropustná.

Aplikace: Plochy, které chcete ošetřit, musí být zcela suché, zbavené všech nečistot a pozůstatků čistících přípravků. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy. 

  1. PŘÍPRAVEK JE PŘIPRAVEN K PŘÍMÉMU POUŽITÍ!
  2. NANO Impregnaci nanášejte rovnoměrně vjedné vrstvě v dostatečném množství v závislosti na savosti materiálu.
  3. Přebytečnou kapalinu rozetřete.

Přípravek zasychá dle aktuálních povětrnostních podmínek. 24 hodin po aplikaci se nanesená vrstva zcela zasychá a stává se vodě odolnou.  Ošetřený materiál perte nebo čistěte ve vodě do 30 °C bez pracích prášků a aviváže. Po vyprání nechte usušit za běžné pokojové teploty. Ošetřený povrch nežehlete! Pokud impregnační účinek zeslábne, aplikaci opakujte. Obnova starého nano nátěru se provádí stejným způsobem 

Označení v souladu s Nařízením EU č. 1272/2008: Není klasifikováno jako nebezpečná směs.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. 

Výrobce: ANKER technology s.r.o., Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň-Lobzy, Česká republika DIČ: CZ2896808 email: info@anker-technology.com    www.anker-technology.cz    www.anker-technology.com

NanoTextil for Shoes - 500 ml

Rychlé doručení

Nabízíme dopravu až ke dveřím přes WEDO nebo 123 Kurýr. NanoTextil for Shoes - 500 ml

Nízké ceny

U většiny produktů máme nižší ceny než konkurence. NanoTextil for Shoes - 500 ml

Individuální přístup

Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Nabízíme velkoobchodní slevy.