SILCO FLOCK 20 l

Kód: 1536
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: SILCO
ZDARMAZDARMA 1 490 Kč –20 %
kanystr 20l flock
1 490 Kč –20 % 1 192 Kč 985,10 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

SILCO FLOCK je vysoce účinný tekutý bezchlórový vločkovač a zjiskřovač, který použijeme, když je voda v bazénu zakalená, bílá až mléčná. DOPRAVA ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

SILCO FLOCK je vysoce účinný tekutý bezchlorový vločkovač a zjiskřovač, který použijeme, když je voda v bazénu zakalená, bílá až mléčná.

Tento spolehlivý přípravek dokáže efektivně vyčistit zákal v bazénové vodě. SILCO FLOCK je určený pro bazény se sladkou i slanou vodou a také pro vířivky, při používání chlorové i bezchlorové chemie.

Je vhodný i pro automatické dávkovače bazénové chemie. Použití vločkovače SILCO FLOCK se doporučuje nejen při výskytu zákalu, ale také preventivně každý týden. Velmi jemné částice nečistot, které se volně vznášejí ve vodě a není možné je odfiltrovat, SILCO FLOCK  spojí do větších částic tzv. vloček. Tyto větší částice (vločky) nečistot se pak zachytí ve filtrační jednotce nebo klesnou na dno, odkud je lze snadno vysát. SILCO FLOCK jako součást bazénové chemie řeší každý problém se zakalenou bazénovou vodou.

Dávkování: Dávka vločkovače SILCO FLOCK závisí na stupni znečištění bazénové vody. Běžná dávka se pohybuje v intervalu 50 až 150 ml na 10m3 bazénové vody. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme kombinovat SILCO FLOCK s kartušemi pro odstranění zákalu, které ještě zvýší účinnost tohoto přípravku. Aplikace SILCO FLOCK probíhá při zapnuté filtraci či protiproudu.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekutá chemie
Hmotnost: 20 kg