STONE CLEANER - 500 ml

Kód: 1299
Neohodnoceno
168 Kč 138,80 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

(ČISTIČ KAMENE A FASÁDY)

Detailní informace

Detailní popis produktu

STONE CLEANER je intenzivní a rychlý čistič kamene a fasády, který je určený na silně znečištěné minerální povrchy. V jednom kroku čistí a zároveň renovuje ošetřený materiál. Odstraňuje nežádoucí tmavé zabarvení, hloubkově čistí a odstraňuje špínu z mikropórů materiálu. Určen pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonu, přírodního i umělého kamene a dalších povrchů, které podléhají silnému znečištění. 

Aplikace: Při aplikaci používejte ochranné pomůcky. Dodržujte obvyklá opatření pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. V přestávkách a na konci práce si umyjte ruce. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy. 

Přípravek nepoužívejte na povrchy z vápence, mramoru nebo travertinu. Při aplikaci se vyhněte kontaktu s lesklou keramikou a skleněnými i kovovým povrchy. Hrozí jejich poškození! 

  1. Čisticí roztok před použitím důkladně protřepejte a nanášejte rovnoměrně.
  2. Prostředek naneste na znečištěný povrch a nechte několik minut působit. 
  3. Nečistoty odstraňte hadříkem nebo houbičkou a umyjte vodou.
  4. V případě potřeby postup opakujte.

Upozornění: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

VAROVÁNÍ

 

Skladování: Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.

Výrobce: ANKER technology s.r.o., Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň-Lobzy, Česká republika DIČ: CZ2896808 email: info@anker-technology.com    www.anker-technology.cz    www.anker-technology.com

STONE CLEANER - 500 ml

Rychlé doručení

Nabízíme dopravu až ke dveřím přes WEDO nebo 123 Kurýr. STONE CLEANER - 500 ml

Nízké ceny

U většiny produktů máme nižší ceny než konkurence. STONE CLEANER - 500 ml

Individuální přístup

Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Nabízíme velkoobchodní slevy.